Představení společnosti

Společnost  Agrointer, s. r. o., je na trhu v České republice od svého založení v roce 1997, specializujeme se na prodej, servis, případně pronájem a další služby v oblasti techniky pro pěstování zeleniny a lesní školkařství.

Za více než 20 let své existence si naše společnost vybudovala silné postavení na tuzemském trhu hlavně díky kompletním službám, které v této oblasti poskytuje.

Naším cílem je dodávat na český trh kvalitní mechanizaci tak, aby bylo možno neustále zvyšovat konkurenceschopnost a produktivitu práce především větších pěstitelů, popř. obchodníků.

Z charakteru tohoto odvětví vyplývá, že je velmi závislé na sezónnosti, stavu počasí a dalších jen velmi těžko předvídatelných faktorech někdy označovaných jako „vyšší moc“. V okamžiku kdy tedy nadejde vhodná doba pro provedení práce, musí být všechna zařízení dokonale funkční a proto „S námi práce nestojí“. Toto heslo stručně vystihuje obchodní politiku celé naší společnosti. Klademe důraz na to, aby zařízení, která dodáváme, splňovala požadavky na minimální údržbu a co možná nejvyšší spolehlivost. Přesto v případě nenadálého havarijního stavu jsme kdykoliv připraveni pomoci a urgentně řešit naprostou většinu možných problémů – servis 24 hodin denně a náhradní díly skladem jsou pro nás samozřejmostí.

V současné době dodáváme mechanizaci celkem deseti předních světových výrobců z Francie, Švýcarska, Dánska a Itálie přičemž pro některé z nich jsme schopni, prostřednictvím našich obchodních partnerů, zajišťovat různé služby i na území Slovenska.